Sprzęt sieciowy

Sprzęt sieciowy Cisco Systems, Extreme Networks i Juniper Networks

Jest wiele marek producentów sprzętu sieciowego, kupujący ma nie lada problem chcąc nabyć sprzęt o oczekiwanej jakości i dostępności określonych funkcji. Rozwiązujemy dwa problemy przy wyborze takiego rozwiązania. Po pierwsze oferujemy sprzęt czołowych marek – urządzenia Cisco czy Juniper to zdecydowani liderzy w branży. Możemy mieć pewność, że sprzęt, który wybraliśmy, jeśli posiada w karcie katalogowej określone parametry – będą one spełnione. Po drugie rozwiązujemy problem ceny. Jako, że sprzęt nowy i poleasingowy, który oferujemy możecie Państwo nabyć z gwarancją trzy, pięcioletnią, a także „lifetime”. Rozwiązuje to problem ceny, gdyż możliwość nabycia sprzętu poleasingowego z gwarancją jest doskonałą ochroną inwestycji. Warto dodać także, że dostępne usługi wsparcia technicznego Netacct-Plus, gwarantujące wymianę urządzenia w ciągu 24, 12 lub 8 godzin są doskonałą alternatywą dla usług Cisco Smartnet.

Właściwie dlaczego te urządzenia są lepsze? Kiedy słyszymy o urządzeniach tych marek podświadomie wiemy, że są to urządzenia dobrej klasy, ale zastanawiamy się jednak z czego to wynika. Pierwsze spostrzeżenie, które mocno rzuca się w oczy to fakt, że jest tylko kilka marek urządzeń, dla których funkcjonuje profesjonalny „rynek wtórny”, dlaczego? Chodzi o dwie rzeczy, pierwsza to jakość tych urządzeń, która powoduje, że urządzenia te pracują przez dekady bez przerwy i bez awarii. Druga, to dbałość producenta o dostępność aktualizacji, gwarantująca doskonały poziom funkcjonalności, którego często próżno szukać u konkurencji. Szerokie portfolio takich marek jak Cisco czy Juniper, pozwala, zdecydowawszy się na daną markę, zbudować infrastrukturę opartą o urządzenia jednej firmy. Nie trzeba chyba przekonywać, że stosując urządzenia jednego producenta upraszczamy administrację i obniżamy koszty. Zważywszy, że urządzenia np. Cisco są konfigurowane za pomocą wspólnych dla wszystkich typów narzędzi, okazuje się, że uruchomienie nawet skomplikowanych rozwiązań zajmuje niewiele czasu. Jest jednak jeszcze jedna rzecz, która wyróżnia te urządzenia. Doskonała autodiagnostyka, monitorowanie i historyczne przechowywanie zdarzeń. Pozwala to unikać awarii i optymalizować wydajność rozwiązania. Serdecznie polecamy kompleksowe rozwiązania Cisco, oparte o przełączniki Catalyst™ czy Routery ISR-G2, firewalle ASA, systemy telefonii IP oparte o Call Manager™, a także rozwiązania Wifi z obsługą mobilności użytkowników.

sieciowy
Odwiedź sklep

 

Usługa wsparcia technicznego NetAcct™

Zabezpiecz swoją inwestycję na wysokim poziomie

Do zakupionego sprzętu wybierz substytut usług serwisowych Cisco SMARTNet – nasze tańsze pakiety serwisowe NetAcct oraz NetAcct-PLUS, które umożliwiają zabezpieczenie inwestycji na wysokim poziomie. Usługa NetAcct jest cenioną przez Klientów w całym kraju usługą wsparcia technicznego, wraz z usługą gwarantowanej wymiany urządzeń sieciowych firmy Cisco Systems, prowadzoną przez doświadczonych inżynierów.

Dlaczego powinieneś posiadać tę usługę?

Usługa NetAcct, pozwala zaoszczędzić czas oraz zminimalizować straty, związane z wystąpieniem awarii czy pojawieniem się problemu w sieci. Sprzęt dostępny w ramach gwarantowanej wymiany pozwala na zminimalizowanie czasu potrzebnego na przywrócenie urządzenia do pracy. Gwarancja otrzymania urządzenia bez potrzeby angażowania własnych środków w sprzęt zastępczy, pozwala zmniejszyć nakłady na sprzęt. Dostęp do pomocy technicznej wraz ze wsparciem bezpośrednim, świadczonym zdalnie, ułatwia diagnostykę i pozwala trafnie i szybko zdiagnozować problem, często rozwiązując go zanim wystąpi przerwa w pracy sieci. Dla urządzeń, których znaczenie jest strategiczne dla przedsiębiorstwa, dostępne są pakiety wsparcia, zapewniające niezwykle szybki czas reakcji oraz poziom serwisu, niedostępny u innych dostawców.

Czym różni się Netacct od Cisco Smartnet?

Cisco Smartnet Comel NetAcct
Gwarantowana wymiana sprzętu, również w siedzibie Klienta Tak Tak
Dostęp do pomocy technicznej w dni wolne od pracy i święta Tak Tak
Możliwość instalacji i wsparcia bezpośredniego przez inżyniera w miejscu instalacji  Nie Tak
Pomoc w bezpiecznym połączeniu zdalnym z Klientem  Nie Tak
Wdrożenie urządzenia u Klienta wraz z konfiguracją  Nie Tak
Wymiana na sprawny sprzęt w ciągu “godzin” od wystąpienia problemu  Tak Tak
Aktualizacje oprogramowania  Tak Nie
Bezpośrednia linia telefoniczna do pomocy inżynieryjnej  Nie Tak

 

NASI INŻYNIEROWIE POJAWIAJĄ SIĘ BEZPOŚREDNIO U NASZYCH KLIENTÓW.
W CZASIE TRWANIA PRZERWY W PRACY SIECI NIE MA CZASU NA SZUKANIE ROZWIĄZAŃ LICZY SIĘ SZYBKA POMOC, TRAFNA DIAGNOZA PRZYCZYN PROBLEMU I ROZWIĄZANIE. TO MINIMALIZACJA CZASU PRZESTOJU.

AKTUALIZUJ PRZEŁĄCZNIKI SIECIOWE ORAZ PRODUKTY SMB BEZPŁATNIE.
ZNACZNA CZĘŚĆ PRODUKTÓW CISCO NIE WYMAGA CISCO SMARTNET™ ABY POBIERAĆ AKTUALNE OPROGRAMOWANIE ZE STRONY WWW.CISCO.COM.