Wzmacniacz sygnału GSM

Jeśli borykasz się z problemami z zasięgiem telefonii komórkowej w firmie, w domu, w hotelu, w restauracji czy w dowolnym innym budynku, a na zewnątrz bez problemu uzyskujesz połączenie – wzmacniacz sygnału GSM pomoże rozwiązać ten problem. Nasze wzmacniacze obsługują wszystkie częstotliwości, na których świadczą usługi operatorzy telefonii komórkowej w Polsce i w Europie, czyli GSM (900 MHz), DCS (1800 MHz), UMTS/3G (2100 MHz).

obraz73

obraz75
Nasze urządzenia są bezpiecznie i pewnie poprawiają jakość usług w miejscach, gdzie jest to niezbędne, spowodowane słabym sygnałem lub zrywanymi połączeniami w trakcie rozmowy. Wyeliminują problem słabego zasięgu, zanikania sygnału jak i zrywanych połączeń, podnosząc jakość usług, świadczonych przez operatorów komórkowych.
Zasadniczym elementem systemu jest dwukierunkowy wzmacniacz o mocy i częstotliwości dobranej odpowiednio do Twoich potrzeb. Dzięki niemu skutecznie i pewnie wzmocnisz sygnał, nie zakłócając działania innych urządzeń. W połączeniu z wysokiej jakości antenami zewnętrznymi (typu YAGI czy PANEL), odpowiednio dobranymi antenami wewnętrznymi i nisko tłumiennymi przewodami, uzyskujesz najwyższą jakość działania. W celu połączenia poszczególnych elementów systemu stosowane są najwyższej jakości przewody telekomunikacyjne oraz krajowej produkcji złącza, co zapewnia najwyższą jakość połączeń i maksymalny efekt wzmocnienia sygnału.

obraz74-1200